Tvůj milostný příběh (z BG!)

17. ledna 2009 v 21:30 | {Q}€ € N MuFfiNnQ@ |  Kecy
Vezmi si papír a tužku, odpověz na 23 otázek, ale nedívej se na výsledek. Ten si přečti, až napíšeš k jednotlivým číslům odpovědi.
1.Jméno tvého idola, 2.Nějaká část těla, 3.Dárek co ti někdy dal, 4.Kus nábytku, 5.Něco, co patří k vybavení bytu, 6.Barva, 7.Zvíře, 8.Část těla, 9.Příslovce, které vyjadřuje stav tvé nálady, 10.Zvířecí zvuk, 11.Nějaký předmět, 12.Cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit, 13.Část oblečení, 14.Část těla, 15.Název tvé nej písničky, 16.Jméno zpěváka, 17.Něco, co dělá hluk, 18.Otvor na těle(např.pusa, nos....), 19.Sladkost, 20.Část kalhot, 21.Nějaká domácí práce, 22.Oblíbené číslo, 23.Část obličeje

Teď si podle čísel doplň svoje odpovědi v následujícím textu:

MÉ RANDE S...........................(1)
Když jsem otevřela dveře, políbil mě na...............(2). V ruce držel....................(3). Společně jsem si pak sedli na...............(4). Samou nervozitou zakopl o.......................(5). Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý...............(6). Ale to ještě nebylo všechno! Kde se vzal, tu se vzal můj ...................(7)Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat...................(8).......................(9) si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal............................(10) jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila......................(11). Pak jsem se konečně začali líbat. Byla jsem z toho úplně mimo. Pak si mě k sobě.........................(12)přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ................(13). Něžně jsem ho pohladila po ...........................(14) a zašeptala mu do ouška:" ..........................(15)". Tak to ho dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od.......................(16). Bohužel v jeho podání to znělo jako...............................(17). Abych ho utěšila co nejrychleji, strčila jsem mu do...............................(18)jeho oblíbené......................(19). Když v tom mu začal v .....................(20) zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý okamžitě přijít domů, protože zapoměl na.........................(21). Škoda! Ale slíbil mi, že se za.......................(22) dní uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na.......................(23) vášnivý polibek.

Motz děkuju SB Ujinka ,odkud sem tho čórla,páč sem to sháněla!! =-**** Moootz díky!
 


Komentáře

1 kuře kuře | Web | 17. ledna 2009 v 21:46 | Reagovat

AHOJ..MÁŠ HEZKÝ BLOG...KOUKNI SE PLS NA MUJ...JE TAM VŠE...

2 Deenda Tw€ LaWuJcÍ sB€€ Deenda Tw€ LaWuJcÍ sB€€ | Web | 18. ledna 2009 v 10:03 | Reagovat

Ahojky .. No prohrabala jsem tvůj blog a kukám překvápko co jsem Vám SB včera udělala tu NE A NE A NENÍ .. Asi si ho neviděla , tak tady je : http://deenyska.blog.cz/0901/prekvapko-pro-sb .. Prosíím dej si ho na blog dalo mi to dost práce hlavně diplom !! Ale  tak je to tvoje věc a když si ho na blog nedáš tak mi to neva no .. Ale , alespoň víš jak tě mám ráda SB !!

Pá ZlatQo tvoje SB DeEnDa S bLoGeM : www.deenyska.blog.cz  ♥♥

3 {*anet*}-TwOe-♥SBnko♥ {*anet*}-TwOe-♥SBnko♥ | E-mail | Web | 18. ledna 2009 v 17:11 | Reagovat

super u mě to také v celku ujde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama