Nejzajímavější postavy z Rozbřesku

28. března 2009 v 21:50 | princeSS.Orang[E]minencE |  Twilight

Isabella Swanová (Cullenová)

Izabella Swanová je sedmnáctiletá dívka, která žije v deštivém městečku Forks se svým otcem Charliem. Navštěvuje místní školu, kde má spoustu kamarádů, mezi které patří například Jessika, Angela, Mike či Ben. Bella, jak si nechává říkat, je zamilovaná a chodí s Edwardem Cullenem, také žákem školy. Edward ale není obyčejný kluk, je to upír. A podle toho se také odvíjí Bellin život, který od začátku vztahu s Edwardem začal být pěkně nevyzpytatelný, dobrodružný, nebezpečný, ale i romantický a krásný. Bella miluje Edwarda jako nikoho na světě. Bella bude mít v tomto díle s Edwardem svatbu, po které pojedou spolu s Edwardem na líbánky. Na líbánkách spolu počnou dceru Renesmé Carlie. Bella bude mít těžký porod, během kterého se stane také upírkou. A Bella je velice šťastná.Dokáže se výborně ovládat a nebýt červených očí,vůbecc nevypadá jako novorozená.Takže jí nic nebrání stýkat se dál se svým otcem i s Rensmé. Objevuje také svůj dar,tzv. "štít".

Edward Cullen

Edward Cullen je upír. Je členem rodiny Cullenových, která se skládá jenom z upírů. Edward bydlí se s svou rodinou v domku v lese, protože nechtějí být lidem příliš nápadní. Edward patří do skupiny upírů, kteří si říkají "vegetariáni", což znamená, že se neživí lidskou krví, ale krví ze zvířat. Zvíře, které Edward nejraději loví, je puma. Edwardovi je už více jak 200 let, ale vypadá stále na 17 a tak už zůstane, protože je nesmrtelný. Edward je velice zamilovaný do Belly, své spolužačky ze školy. Bella je seznámena s tím, že Edward je upír. Edward v této knize požádá Bellu o ruku. Ta souhlasí, proto se vezmou a zanedlouho spolu čekají dceru. Edward je velice šťastný, i když ho tolik netěší, že se Bella během porodu stala upírkou. Edward se v tomto díle pokusí v rámci možností vycházet i se svým nepřítelem Jakobem, který je zároveň Belliným nejlepším kamarádem. Přečtěte si knihu a o Edwardovi a jiných se dozvíte mnohem více…

Jacob Black

Jacob Black je nejlepším přítelem Belly. Jacob je však také vlkodlak. Vlkodlaci jsou největší nepřátelé upírů, proto se s belliným přítel upírem Edwardem nenají příliš v lásce. Jacob patří do kmene indiánů, kteří žijí v rezervaci, kam ho jezí Bella často navštěvovat. Jacob je výborným přítelem-je kamarádský, Bellu dokáže vždy rozesmát a je pro ní oporou, když jí není zrovna nejlépe. Bella se na Jacoba může vždy spolehnout a vůbec jí nevadí, že Jacob je vlkodlak. V tomto díle Jacob pomáhá chránit těhotnou Bellu a poté se do její novorozené dcery Renesmé otiskne. Vlastně i díky tomu přijme to,že je Bella upírka,protože ví,že to bylo nevyhnutelné.

Pokud chcete vědět víc,přečtěte si knížku,protože nafilm si (bohužel) musíme minimálně 3 roky počkat... x((
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama